Cennik

Poniższy cennik ma charakter informacyjny. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami, w celu uzyskania jak najlepszej oferty. Zlecenia stałe wyceniane są indywidualnie.

Bazując na rynkowym doświadczeniu, chciałbym przestrzec Państwa przed wybieraniem tego typu usługi tylko i wyłącznie w oparciu o cenę. Proces skutecznego wykrywania podsłuchów opiera się na dwóch kluczowych elementach: doświadczeniu i wiedzy osoby, które je przeprowadza, oraz posiadanych przez niego odpowiedniej klasy urządzeń.

Wycena zlecenia jest bezpłatna.

Sprawdzenie pomieszczeń (techniczne i fizyczne) mające na celu wykrycie podsłuchów, ukrytych dyktafonów, kamer oraz innych urządzeń szpiegowskich, niezależnie od tego czy są to urządzenia podłączone do zasilania, w stanie uśpienia czy też wyłączone bądź uszkodzone.

Wykrywanie podsłuchów

Cena : 20-50 zł netto m2 Minimalna wysokość zlecenia to 2000 zł netto.

Wykrywanie podsłuchów w samochodzie / wykrywanie urządzeń GPS w samochodzie

Cena: 900 zł-1500 zł netto, w zależności od modelu samochodu.

Zabezpieczenie spotkań biznesowych

Wycena indywidualna.

Audyty bezpieczeństwa

Wycena indywidualna.

Działamy na terenie całego kraju. Każde nasze zlecenie, jeżeli jest taka potrzeba jesteśmy w stanie zrealizować do 24 godzin. Po przeprowadzonej kontroli klient otrzymuje raport dotyczący przeprowadzonych działań wraz z zaleceniami profilaktyki antypodsłuchowej, które pozwolą mu na zwiększenie bezpieczeństwa. Raport jest poufny, gdyż zawiera strategiczne informacje dotyczące bezpieczeństwa informacji w kontrolowanych pomieszczeniach.