Wykrywanie kamer

Profesjonalne wykrywanie ukrytych kamer

Zastanawiałeś się nad tym, czy w firmie, a nawet własnym domu, ktoś nie nagrywa Cię bez Twojej wiedzy? Jeśli tak – zleć nam wykrywanie ukrytych kamer! Niewielkie rejestratory mogą mieć wbudowane mikrofony, a więc służyć zarówno do przechwytywania obrazu, jak i dźwięku. Urządzenia ukrywane przez szpiegów w samochodach bądź gabinetach, salach konferencyjnych oraz innych pomieszczeniach często są niemożliwe do namierzenia bez specjalistycznego sprzętu. W przypadku podejrzenia inwigilacji kluczowa jest szybka reakcja, ponieważ to ona, wraz z usunięciem niepożądanych rejestratorów, uchroni przed kradzieżą poufnych informacji, jak również stratami wizerunkowymi wynikającymi z opublikowania prywatnych zdjęć lub nagrań. Zadbaj o bezpieczeństwo własne, a także najbliższych – powierz wykrywanie kamer i podsłuchów profesjonalistom!

Fachowe oraz dyskretne wykrywanie kamer i podsłuchów

W dzisiejszych czasach ochrona prywatności, jak również zachowanie poufności danych są wyjątkowo trudne. Niemal każdy może zaopatrzyć się w różnego rodzaju urządzenia szpiegowskie oraz bezprawnie nagrywać osoby zarządzające konkurencyjnymi firmami, partnerów, nianie albo sąsiadów. Z tego względu usługa wykrywania kamer i podsłuchów cieszy się dużą popularnością szczególnie wśród przedsiębiorców, pracowników urzędów państwowych, polityków, ale także innych osób publicznych czy prywatnych. Jeśli podejrzewasz, że ktoś chce Ci zaszkodzić bądź nielegalnie pozyskać cenne informacje – koniecznie zadzwoń, aby zlecić nam wykrywanie ukrytych kamer!

Dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalnego detektywa?

Specjalizujemy się w przeprowadzaniu audytów bezpieczeństwa, w tym także wykrywaniu ukrytych kamer. Dysponujemy najlepszym na rynku sprzętem kontrinwigilacyjnym wykorzystywanym też przez krajowe, jak również zagraniczne służby bezpieczeństwa. Oznacza to, że możemy zagwarantować całkowitą skuteczność podejmowanych czynności i w przypadku inwigilacji usunąć wszelkie urządzenia szpiegowskie. Poza tym zakres naszych obowiązków obejmuje:

  • kompleksową obsługę – kontakt przez całą dobę niezależnie od dnia tygodnia,
  • dojazd pod wskazany adres nieoznakowanymi pojazdami,
  • ekspresowe podjęcie działań lub pracę w godzinach niestandardowych umożliwiających dyskretność,
  • gwarantujemy poufność informacji – możesz być pewien, że nikt nie dowie się o naszej współpracy, jak również wynikach audytów.

Skorzystaj z usługi wykrywania ukrytych kamer, zapewnij sobie całkowite bezpieczeństwo i śpij spokojnie!

Wykrywanie kamer w domach, firmach i nie tylko

Powierzysz nam wykrywanie kamer niemal w każdym miejscu – niezależnie od wielkości powierzchni obiektu, a zatem na przykład w domu, kilkupiętrowej siedzibie firmy, wynajmowanym mieszkaniu, a nawet w pojazdach służbowych. Szczególnie zachęcamy do regularnej współpracy, dzięki której zapobiegniesz szpiegostwu korporacyjnemu, jak również zapewnisz komfort pracownikom obawiającym się wycieków poufnych informacji. Opowiedz nam o swoich podejrzeniach, a my przeanalizujemy Twoją sytuację oraz dokładnie przeprowadzimy wykrywanie ukrytych kamer. Zapraszamy!