O nas

Jesteśmy specjalistami z zakresu kontrnadzoru i wykrywania podsłuchów (TSCM). Szkoliliśmy się w kraju i za granicą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu usługa wykrywania podsłuchów realizowana jest w sposób profesjonalny i bezpieczny. Specjalizujemy się̨ w wykrywaniu podsłuchów aktywnych i pasywnych, podł̨ączonych do zasilania, w stanie uśpienia i wył̨czonych, dyktafonów zakamuflowanych, kamer szpiegujących.

O naszym profesjonalizmie może świadczyć fakt, że firma posiada wpis do Rejestru przedsiębiorców wykonujących działalność regulowaną w zakresie usług detektywistycznych o numerze RD-113/2018 », co oznacza, że jesteśmy pozytywnie zweryfikowani przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Na rynku jest wiele firm oferujących tego typu usługę, dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Wykrywanie urządzeń inwigilujących to proces złożony i czasochłonny, a Twoje bezpieczeństwo jest bezcenne. By o nie zadbać, warto zatrudnić najlepszych specjalistów.  W tej branży kluczowe jest doświadczenie , a także dostęp do wysokiej klasy sprzętu. Pracujemy na najlepszym, dostępnym obecnie na rynku sprzęcie, który wykorzystywany jest także przez służby specjalne.

Korzyści ze współpracy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Zlecenie kontroli jesteśmy w stanie wykonać do 24 godzin od zgłoszenia potrzeby jej wykonania, ponieważ mamy świadomość, że w tym przypadku czas ma ogromne znaczenie.

Gwarantujemy Ci najwyższą jakość usługi, zatrudniając najlepszych specjalistów w tej branży, którzy mogą poszczycić się wieloletnim doświadczeniem, a jednocześnie nie przestają się szkolić, by być na bieżąco z  tym, co dzieje się na rynku.

Gwarantujemy pełną prywatność oraz poufność kontaktu z nami. Posiadamy nieoznakowane pojazdy, działamy w godzinach niestandardowych – pozwalających na dyskretne przeprowadzenie kontroli. Dyskrecja jest dla nas najważniejsza.

(…) Życie jest grą, w której wszyscy oszukują. Każdy każdego obserwuje. Naszym priorytetem jest Twoje bezpieczeństwo i dobry sen.