FAQ

Wykrywanie podsłuchów i kamer to proces czasochłonny oraz złożony. Zależy  przede wszystkim od metrażu oraz ilości elementów znajdujących się w przestrzeni. Średni czas wykrywania podsłuchów i kamer to 2-8h. Zapraszamy do kontaktu i precyzyjnej, indywidualnej wyceny

Siedziba operacyjna naszego biura znajduje się w Krakowie. Działamy na terenie całego kraju, jak i poza jego granicami. Na terenie Polski większość zleceń jesteśmy w stanie rozpocząć do 24 godzin od momentu Twojej decyzji.

Zawsze przed rozpoczęciem zlecenia dajemy klientowi możliwość podpisania umowy, której wzór otrzymuje wcześniej, by móc się z nią dokładnie zapoznać.

Dyskrecja to podstawa naszej pracy. Pracujemy w odpowiednich, uzgodnionych z Tobą wcześniej godzinach. Przyjeżdżamy na miejsce w nieoznaczonych samochodach, a do miejsca sprawdzenia docieramy dyskretnie, nie wzbudzając niczyich podejrzeń co do celu naszej wizyty.

Z uwagi na specyfikę wykonywanych czynności, wykrywanie podsłuchów powinno mieć miejsce np. poza godzinami pracy biura. Rekomendujemy, aby wiedzę o prowadzonych czynnościach miało jak najmniej osób, w przypadku firm – jak najmniej pracowników. Jeżeli mamy podejrzenia, że możemy być podsłuchiwani,  Dla dobra badania lepiej pozostawić tę informację dla siebie.

W celu ustalenia szczegółów z naszym ekspertem od wykrywania podsłuchów, preferujemy kontakt mailowy: kontakt@dkdetektyw.pl.

Jesteśmy także dostępni pod numerem telefonu: +48 737 180 180

 

W przypadku kontaktu telefonicznego prosimy o niewykonywanie połączeń  z miejsca w którym mamy przeprowadzić  kontrolę,  by uniknąć zaalarmowania osób, które mogły założyć podsłuch.

To do Ciebie należy decyzja, co zrobić ze znalezionym podsłuchem, możemy jednak zasugerować kilka taktyk i dostosować je do potrzeb:

  • Taktyka brutalna – od razu niszczymy podsłuch. Sprawca może się zorientować, że znaleźliśmy i zniszczyliśmy podsłuch lub też może chcieć sprawdzić, czy nie uległ on awarii. Na to drugie jest jednak marna szansa, żaden profesjonalista nie pojawi się przez długi czas w tym miejscu.
  • Analiza sprzętu i ewentualna próba odkrycia sprawcy. Jeżeli np. mamy do czynienia z podsłuchem radiowym, osoba podsłuchująca powinna znajdować się niedaleko, w zależności od rodzaju sprzętu. Jeżeli znajdziemy podsłuch GSM, możemy spróbować przeanalizować kartę SIM.
  • Taktyka dezinformacyjna – wszystkie rozmowy prowadzimy tak, aby nie tylko do niczego się nie przydały, ale i ewentualnie wprowadziły w błąd naszych szpiegów. Przy okazji należy monitorować pluskwę w celu sprawdzenia, kto będzie chciał ją zdemontować.

Tak. Prowadzimy stałą współpracę zarówno z organizacjami, jak i osobami prywatnymi. Klienci, z którymi współpracujemy na stałe, mogą liczyć na  na korzystne ceny oraz mieć pewność, że  otrzymają pomoc zawsze, gdy jej będą potrzebować.