Wykrywanie podsłuchów w domach lub mieszkaniach

Żyjemy w czasach, gdzie elektronika jest powszechnie dostępna dla każdego. Dotyczy to także wszelkiego rodzaju urządzeń podsłuchowych, które kiedyś dostępne były tylko dla służb specjalnych, a obecnie każdy może przyjść do sklepu detektywistycznego i nabyć tego rodzaju specjalistyczny sprzęt. Konsekwencje ? W dzisiejszych czasach nikt z nas nie może mieć pewności, czy nie stanie się ofiarą podsłuchu lub innych form inwigilacji.

Dom kojarzy się nam z bezpiecznym miejscem i takim powinien pozostać. Wykrywanie podsłuchów w domu to gwarancja Twojego bezpieczeństwa. Przeprowadzając wykrywanie podsłuchów w domu, sprawdzamy  pod każdym kątem. Nie zalecamy  wykrywania podsłuchów w domu na własną rękę, ponieważ nie jest to możliwe bez odpowiedniej wiedzy, doświadczenia i profesjonalnego sprzętu..

W związku z tym, że wykrywanie podsłuchów w domu może być związane z różnego rodzaju problemami naszych klientów oferujemy indywidualne i nieszablonowe podejście.  Przeprowadzamy kontrolę  na najwyższym poziomi -na każdym etapie wykrywania podsłuchów w domu masz gwarancję naszego indywidualnego wsparcia oraz pomocy i doradztwa. Nigdy nie zostawiamy swoich klientów samych z ich problemami.

Usługa obejmuje kontrolę pomieszczeń pod kątem obecności:

  • podsłuchów,
  • ukrytych kamer,
  • dyktafonów,
  • lokalizatorów GPS.