Wykrywanie podsłuchów w domach lub mieszkaniach

Żyjemy w czasach, gdzie elektronika jest powszechnie dostępna dla każdego. Dotyczy to także wszelkiego rodzaju urządzeń podsłuchowych, które kiedyś dostępne były tylko dla służb specjalnych, a obecnie każdy może przyjść do sklepu detektywistycznego i nabyć tego rodzaju specjalistyczny sprzęt. Konsekwencje ? W dzisiejszych czasach nikt z nas nie może mieć pewności, czy nie stanie się ofiarą podsłuchu lub innych form inwigilacji.

Dom kojarzy się nam z bezpiecznym miejscem i takim powinien pozostać. Wykrywanie podsłuchów w domu to gwarancja Twojego bezpieczeństwa. Przeprowadzając wykrywanie podsłuchów w domu, sprawdzamy  pod każdym kątem. Nie zalecamy  wykrywania podsłuchów w domu na własną rękę, ponieważ nie jest to możliwe bez odpowiedniej wiedzy, doświadczenia i profesjonalnego sprzętu..

W związku z tym, że wykrywanie podsłuchów w domu może być związane z różnego rodzaju problemami naszych klientów oferujemy indywidualne i nieszablonowe podejście.  Przeprowadzamy kontrolę  na najwyższym poziomi -na każdym etapie wykrywania podsłuchów w domu masz gwarancję naszego indywidualnego wsparcia oraz pomocy i doradztwa. Nigdy nie zostawiamy swoich klientów samych z ich problemami.

Usługa obejmuje kontrolę pomieszczeń pod kątem obecności:

  • podsłuchów,
  • ukrytych kamer,
  • dyktafonów,
  • lokalizatorów GPS.

Wykrywanie podsłuchów w domu — kto może skorzystać z usługi?

Z usługi wykrywania podsłuchów w domu może skorzystać każdy, kto podejrzewa, że naruszono jego prywatność. Osoby będące w trakcie rozwodu czy pełnienia funkcji publicznych szczególnie często narażone są na to, że ktoś będzie próbował im zaszkodzić. Chociaż używanie urządzeń szpiegujących w celu rejestrowania rozmów, w których samemu się nie uczestniczy, jest nielegalne, to istnienie takich nagrań może być zawstydzające i kompromitujące. Dlatego w przypadku pojawienia się podejrzeń dotyczących kwestii podsłuchu w domu lub mieszkaniu, warto skorzystać z pomocy detektywa, który oferuje profesjonalne wykrywanie sprzętu do inwigilacji.

Kompleksowe wsparcie ze strony detektywa w przypadku wykrycia podsłuchu

Co robimy w przypadku, gdy znajdziemy podsłuch w domu albo mieszkaniu? Przede wszystkim nie zostawiamy naszych Klientów samych z tą wiedzą — wspólnie zastanawiamy się, jakie wyjście z sytuacji będzie najlepsze. Detektyw może od razu zniszczyć urządzenie lub wykorzystać je, by spróbować odnaleźć sprawcę. Wykrywanie źródła sygnału radiowego czy analiza karty SIM to przykłady działań, które da się zastosować w celu odkrycia osoby podsłuchującej. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasz profesjonalizm to gwarancja Twojego bezpieczeństwa. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wykazując się przy tym dyskrecją. Zadzwoń, jeśli podejrzewasz, że potrzebujesz pomocy.