Zabezpieczenie spotkań biznesowych

Każda firma posiada swoje « tajemnice », które stoją za jej sukcesem.  Lata pracy nad stworzeniem strategii, baz danych czy też rozwiązań patentowych mogą zostać utracone w jedną, krótką chwilę. Wiele mówi się o zaufaniu w biznesie, prawda jednak jest taka, że tam gdzie stawką są duże pieniądze należy odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo swoich interesów.. Jednym z typowych zagrożeń są oczywiście urządzenia podsłuchowe, które mogą zostać zamontowane przed spotkaniem lub zostać wniesione na teren firmy przez jedną z osób uczestniczących w spotkaniu. Efektem mogą być ogromne straty wizerunkowe oraz finansowe.

Bazując na doświadczeniu, zawsze rekomendujemy wykrywanie podsłuchów w pomieszczeniach przed strategicznymi spotkaniami jak i zachowanie pełną poufność rozmów w trakcie ich trwania. Stosując wszystkie dostępne możliwości, zarówno techniczne, jak i fizyczne, jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwo takiego spotkania.

 Nasi eksperci pomagają również stworzyć odpowiednie procedury, które powinny zostać wdrożone podczas tego typu spotkań. Wszystko po to, by właściwie zabezpieczyć Twoje interesy.

Możesz być pewien, że doradzimy i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązania.