Wykrywanie GPS w samochodzie

Wykrywanie GPS w samochodzie

Korporacje, znane osoby i agencje rządowe rutynowo sprawdzają swoje pojazdy (limuzyny, samoloty i jachty) pod kątem podsłuchów i urządzeń śledzących GPS. Tego typu audyty przeprowadzone są przez profesjonalne zespoły. Profesjonaliści, choć wydają się kosztowni, są w rzeczywistości opłacalnym „ubezpieczeniem”, biorąc pod uwagę niebezpieczeństwo tego, że możesz być śledzonym. Wykrywanie GPS w samochodzie jest skomplikowanym zadaniem, wymagającym odpowiedniego sprzętu i wiedzy. Musisz wiedzieć już na starcie, że wykrywanie GPS w samochodzie to nie tylko zasługa odpowiednich urządzeń, które kosztują wiele tysięcy złotych, ale także korzystanie z doświadczenia i praktyki osoby sprawdzającej pojazd.


Jeżeli obawiasz się o swoją prywatność, a ktoś wie o Tobie zbyt wiele, możesz mieć w Twoim samochodzie urządzenie podsłuchowe lub urządzenie do śledzenia GPS. Twoje prywatne rozmowy mogą być podsłuchiwane także-w środkach prywatnego transportu jakim jest Twój samochód. Pomyśl jak wiele spraw w nim poruszasz rozmawiając przez telefon. Możesz być śledzony, Twoje sekrety i Twoje bezpieczeństwo są zagrożone. Jeśli podejrzewasz, że Twój pojazd może być podsłuchiwany lub ma ukryte urządzenie GPS, zapraszamy do kontaktu.


Wykrywanie GPS w samochodzie – popularne miejsca

Urządzenia GPS i audio można ukryć w wielu miejscach pojazdu. Mogą znajdować się pod maską i mogą być nawet podłączone do akumulatora w celu zasilania, a także umieszczone w panelu bezpieczników. Jeśli Twój pojazd posiada więcej niż jeden panel bezpieczników, wszystkie powinny zostać sprawdzone. Urządzenia GPS i audio mogą być również schowane pod deską rozdzielczą, czy ukryte w schowku. Mogą być ukryte gdzieś pod karoserią samochodu -najczęstsze miejsca, używane w tym celu, to zderzaki i grill. Urządzenia mogą być ukryte wewnątrz światła hamowania, za lub wewnątrz zagłówka, wewnątrz reflektora, a nawet we wnęce na koło. Ponieważ te urządzenia są tak małe, można je ukryć niemal w każdym, dowolnym miejscu pojazdu. Dlatego też, aby je znaleźć, potrzebne są odpowiedniej klasy urządzenia, a także odpowiednia wiedza i doświadczenie osoby, która wykonywać będzie wykrywanie GPS w samochodzie.

Dwa główne typy urządzeń śledzących GPS

Istnieją dwa rodzaje urządzeń śledzących GPS: pasywne i aktywne. Pasywne urządzenia śledzące GPS są również nazywane rejestratorami. Zbierają informacje o Twojej lokalizacji i przechowują je na dysku wewnętrznym. Dane te może później odzyskać osoba, która umieściła urządzenie, ale aby uzyskać informacje, musi usunąć urządzenie z pojazdu. Aktywne urządzenie GPS natychmiast wysyła Twoją lokalizację do osoby, która ukryła urządzenie w Twoim pojeździe. Aktywne urządzenia GPS mogą okazać się dla Ciebie niebezpieczne, szczególnie jeśli jesteś w trakcie rozwodu, nieprzyjemnego rozstania, jesteś prześladowany lub jesteś ofiarą przemocy domowej.
Lokalizatory GPS można łatwo schować pod siedzeniem, schowkiem lub głęboko pod deską rozdzielczą. Niektóre lokalizatory mogą być również podłączone na stałe do układu elektrycznego pojazdu, eliminując potrzebę ładowania akumulatorów.

Lokalizator GPS można także łatwo przymocować do spodu pojazdu lub umieścić w wodoodpornej obudowie magnetycznej i łatwo przymocować do tylnego zderzaka. Pomożemy Ci znaleźć tracker GPS.

Lokalizatory GPS na żywo przesyłają sygnał co 5-60 sekund, niektóre nawet przesyłają znacznie wolniej, np. co 2-5 minut, nawet raz na godzinę. Poza kompleksową fizyczną inspekcją pojazdu (wewnątrz i na zewnątrz), nasi technicy użyją także analizatora widma, nieliniowego detektora złącz nieliniowych i kamery endoskopowej.

Wykrywanie GPS w samochodzie – zaufaj profesjonalistom


Znajdziemy GPS Tracker, włączony lub wyłączony!
Jesteśmy ekspertami od wykrywania GPS w samochodzie i możemy znaleźć urządzenie śledzące GPS, które jest włączone lub wyłączone, w pojeździe lub poza nim. Nasza usługa wykrywania podsłuchów obejmuje całą Polskę. Jesteśmy również w stanie wykryć ukryte kamery, urządzenia audio, lokalizatory GPS w samochodach i wiele więcej. Zaufaj naszym ekspertom w znajdowaniu i usuwaniu urządzeń audio i wideo. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, certyfikat i akredytację. Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *